IV Uygulamalar

IV UYGULAMALAR

GLUTATYON
Glutatyon hem bağışıklığımızı güçlendiren, hem yaşlanmayı önleyen ve bağırsak sistemini düzenleyen kolay ve hızlı etki gösteren bir tedavi yöntemidir.

YÜKSEK DOZ C VİTAMNİ
Damardan yüksek doz c vitamini, Kemikler ve kıkırdaklar için hücrelere sağlamlık veren kolajen oluşumuna katkı sağlar.

NAD+
NAD+ yaşlandıkça üretimi azalan bir madde olduğu için bedenimizin bazı işlevleri yerine getirmeye zorlanıyor,bu noktada moleküler bilimin son buluşu NAD yaşlanmayı tersine çevirebiliyor.

ALFA LİPOİK ASİT
Güçlü antioksidandır.Karaciğeri etkileyen toksik maddelerin atılmasında kullanılır.Yüksek anti aging etkisi vardır.Serbest radikallerden etkisiz hale gelen antioksidanların yeniden üretilmesini destekler.Beyin hücrelerinin muhafazasına yardımcı olur.İnme geçiren hastalarda beyin hücrelerinin yenilenmesine yardım eder. Karaciğeri zararlı hücre değişimlerinden korur.Damar tıkanıklığını engelleyerek, damar sisteminin genç kalmasını sağlar.

ÇİNKO
Çinkonun; bağışıklık sistemini desteklemek, saç, tırnak, cilt sağlığına katkıda bulunmak, kemik mineral yoğunluğunu artırmak, antioksidan etkinlik göstermek, göz hastalıklarının tedavisine destek olmak gibi birçok fonksiyonu bulunur.

GENEL OZON
Antiaging ve enerjiyi artırır,yaşlanmayı geciktirir,bağışıklık sistemini güçlendirir.İnsanların zihinsel ve fiziksel yorgunluğu daha az hissetmelerini sağlar.Hücrelerin daha fazla oksijenlenmesini sağlayarak hücresel gençleşmeyi artırır.

BİOTİN
Biotin, suda çözünen bir vitamin olduğu için vücutta depolanamaz. Bu nedenle, gıda yoluyla yeterli derecede tüketmek gereklidir. Biotin; karbonhidrat, protein ve yağ metabolizması gibi birçok metabolik süreçte ayrıca hücre büyümesinin yanı sıra DNA ve protein sentezinde görev alır. Biotin seviyesi kan testiyle belirlenmektedir.

MYERS SERUMU
Kronik yorgunluk, fibromiyalji, depresyon, anjin, kas spazmı, akut astım atakları, migren gibi rahatsızlıkların tedavisi için kullanılan bir vitamin terapisi olarak tanımlanır.

ANTİAGİNG
Anti-aging uygulamalarda hedef, yaşlanma sonucu oluşabilecek hastalıkları önlemek, güç kaybını engellemek ve daha uzun süre genç kalmayı sağlamaktır. anti aging, cilt, saç üzerinde yaşlanma belirtilerini geciktiren ya da engelleyen bakım anlamına gelir.

İmmune iv
İmmüne iv tedavisinde vücudumuza yaşlanma karşı etki oluşturur,aynı zamanda içerisinde ki takviyelerle birlikte vücudumuzun enerjisini artırarak tırnaklarınızdan tutun saçınıza kadar yenilenme sürecine girmektedir.

Liver iv
Günümüz şartlarında beslenme alışkanlıklarımız kötüleşmesi ile birlikte vücudumuzda biriken ağır metaller karaciğerimizde ve vücudumuzda ki olumsuz etkilerini ortadan kaldırmak ve biriken ağır metallerin detoksunu sağlayarak ,vücudumuzda arınma işlemini yapmakta etkin rol oynar.

Yorgunluk karşıtı
İçerisindeki vitamin ve enerji destekleri sayesinde güne daha zinde başlamamıza destek olur ve günün ortasında bile olsanız daima zinde olursunuz.

Bağışıklık Serumu
Vücudumuzun direncini ve bağışıklığını artırmanın pandemi döneminde daha da arttığını gözlemledik ve hastalıktan öncesi ve sonrası için hazırlanan vitamin kokteyli ile bağışıklık sisteminizin daha güçlü olmasını desteklemiş olursunuz ve yarınlarınızı daha sağlıklı yaşayın.

Romatizma İv
İltihaplı ve İltihapsız romatizmal hastalıkların önlenmesi ve tedavi amaçlı uygulanan tedaviler içerisinde romatizma serumu yer almaktadır. Oluşan romatizmal rahatsızlıkların giderilmesi amacı ile uygulanmaktadır.

Metabolizma Hızlandırıcı
Metabolizmanız yavaş çalışıyor ve sürekli şişkinlik, ödem ve kilolardan şikâyetçi iseniz sizleri metabolizma hızlandırıcı serum ile tanıştıralım, içerisinde yer alana destekler ile metabolizmanızı hızlandırarak daha kaliteli ve de hızlı bir şekil de şikayetlerinizden kurtulabilirsiniz.