Pro Shock Ice ile inatçı yağlardan kurtulmak

Bölgesel incelmede en etkili yöntemlerden biri olan Pro-shock ice vücut yağının azaltılmasında, fibröz ve ödemli selülit tedavisinde kullanılan en yeni teknolojidir. İlk seanstan sonra bile en az 2-3 cm incelme görülebilen pro-shock ıce uygulamaları ile 4-8 seansta 8-12 cm incelebilir, yağ yakıp sıkılaşabilir ve kalıplaşmış selülitlerinizden kurtulabilirsiniz.

Bölgesel incelme; vücudun göbek, bel, basen gibi belli bölgelerinde birikmiş yağların azaltılması için kullanılan işlemlerdir. Yağ hücrelerini çevreleyen dirençli zar ve hücreler arası güçlü bağlardan dolayı bu tip yağ birikmiş bölgelerde bölgesel incelme cihazlarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Dondur-Parçala anlamına gelen Pro-shock ice, Soğuk lipoliz ve akustik dalga terapisinin kombine edildiği bir tedavi şeklidir. Genelde bölgesel yağlanma, beraberinde cilt deformasyonunu da getirir. Hem bölgesel yağların parçalanması, hem deformasyonun giderilmesinde en yeni teknoloji Pro-shock ice’ın en büyük avantajı; ilk bölümde bölgesel yağın olduğu kısımları vakum ve soğuk etkisiyle tarayıp o bölgede bir yağ yakımı meydana getirmek; ikinci aşamada ise şok dalgaları ile bölgenin toparlanmasını,  parçalanan yağın dokudan uzaklaştırılmasını ve lenfatik sistemle atılmasını sağlamaktır. Bu iki işlemin bir arada yapıldığı tek uygulama pro-shock ice’dır. Pro-shock ice ile, tek işlemde hem yağ yakıp, hem de sıkılaşmış olursunuz. Aynı zamanda, selülitler için geliştirilen özel programlarıyla, en kalıplaşmış ve sizinle bütünleşmiş selülitlerinizden de pro-shock ice ile kurtulmanız mümkündür.

Uygulama;  bölgesel yağlanmanın mevcut olduğu karın, bel ve çevresi, sırt, kollar, basen ve bacak bölgesi olmak üzere geniş bir alanın tedavisine yardımcı olur. Bu bölgelerde yaklaşık 45 dakika süren bir uygulama ile 10 günlük aralıklarla toplam 4-8 seanslık bir tedavi önerilmektedir. Selülit tedavisinde ise yaklaşık 30 dakika süren bir uygulama ve haftalık seanslarla 4- 6 seanslık bir tedavi yeterli olacaktır. İlk seanstan sonra bile en az 2-3 cm incelme görülebilen pro-shock ice uygulamaları ile 4-8 seansta 8-12 cm incelme hedeflenmektedir. Sonuçları kişiden kişiye farklılık gösterebilen bu yöntemler diyet ve egzersizle birleştirildiğinde daha kalıcı ve etkili olmaktadır.

 

PRO-SHOCK ICE ’IN AVANTAJLARI

Pratiktir; hastalar tedavinin hemen ardından günlük yaşam aktivitelerine ve fiziksel egzersizlere dönebilirler.

 Ağrısızdır; hasta uygulama süresince acı veya rahatsızlık hissetmez.

 Sağlam bir diyet programı ile hem kadınlarda hemde erkeklerde kısa sürede gözle görülür sıkılaşma ve incelme sağlanabilir.

 

http://www.drportakal.com.tr/icerik/egzersizprogramlari/proshock–lce-1

Dr. Portakal
Dr. Portakalhttps://www.drmehmetportakal.com
Ermenek’te doğdum. 1992 yılında Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldum. İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında uzmanlık eğitimimi ve Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Biyokimya doktoramı tamamladım.

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Yazılar

Sosyal Medya

9,595BeğenenlerBeğen
21,000TakipçilerTakip Et
2,818TakipçilerTakip Et
2,500AboneAbone Ol

Son Yazılar

Hemen Ara